ONLİNE KATALOG

IMG_3069

Ana üretim merkezi İstanbul, Selimpaşa Ortaköy Sanayi bölgesinde olan METAKSAN ELEKTRİK genç ve dinamik kadrosu ile başarılı projelere imza atmaktadır.

Bugün METAKSAN ELEKTRİK; yıllara uzanan deneyimi ve müşteri odaklı hizmet politikasıyla, Selimpaşa fabrikasında toplamda 5.000 m2 alanda gerçekleştirdiği üretimiyle; Türkiye’nin önde gelen kablo kanalı  üreticileri arasında yer almaktadır.

Kurulduğu ilk günden bu yana hızla büyüyen METAKSAN ELEKTRİK , üretimini ve faaliyet alanlarını sürekli genişletmektedir. Ana üretim konusu kablo koruma ve taşıma sistemleri olan METAKSAN ELEKTRIK, bünyesine topraklama ve yıldırımdan koruma ekipmanları, dağıtım kutları ve endüstriel prizler gibi diğer elektrik malzemelerini de katarak daha da büyümüştür.

Kablo kanalı, kablo merdiveni, tel kanal ve boru sistemleri olan ana üretim konusunda aylık 1.500 ton (yaklaşık 1.200.000 mt) üretim kapasitesine ulaşmıştır.  METAKSAN ELEKTRİK Satış ağı her geçen sene daha da geniş bölgelere yayılan METAKSAN ELEKTRİK, günümüzde toplam üretiminin %70 den fazlasını 50’dan fazla ülkeye ihracat etmektedir. Yurtiçinde İstanbul, Ankara, Konya, İzmir ve Bursa’da; yurtdışında İngiltere, Fransa, Italya, Çek Cumhuriyeti, Romanya, Ukrayna, Irak, Ürdün, Lübnan, Dubai, Katar, Kuveyt, Cezair, Mısır, Etiopya, Kenya, Nigerya  gibi birçok ülkede şube, distributörlükleri ve temsilcilikleri bulunmaktadır.

METAKSAN ELEKTRİK, üretim, satış ve yönetim faaliyetlerini ISO 9001 sistem kalite ve TSE EN 61537 standartlarına uygun şekilde sürdürmektedir.

Kalite politikamız, müşterilerimizin isteklerini karşılayacak kaliteli ürün ve hizmetleri en ekonomik şekilde sunmak, zamanında teslim etmek, hizmetin ve kalitenin sürekliliğini sağlamaktır. Hedefimiz kaliteli ve iyi malzemeyi sürekli olarak üretmektir. Temel hedefimiz, konumuzda bir dünya markası olmaktır.